مایدیا

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 19 نتیجه

مایدیا

معرفی گروه کارخانجات مایدیا

گروه کارخانجات مایدیا Midea به عنوان یک شرکت بزرگ بین المللی در سال ۱۹۶۸ تأسیس گردید . در حال حاضر این شرکت در زمینه تولید تجهیزات و لوازم خانگی به عنوان یکی از ۵ شرکت برتر در دنیا مطرح است.
درباره برند مایدیا Midea میتوان گفن که این شرکت تولیدات محصولات خود در ابعاد وسیع و با استانداردهای جهانی توانسته پاسخگوی نیازهای مصرف کنندگان در اقشارمختلف جامعه باشد.این شرکت ۴۰ سال است که فعالیت های خود را با اقتدار ادامه می دهد.

درباره برند مایدیا Midea

امروزه شرکت مایدیا Midea با نگاهی روشن به آینده ، فعالیت های تجاری و صادرات محصولات خود را به کشورهای مختلف در سراسر دنیا صادر میکند.این شرکت همچنین فعالیت های شبکه ای خود را با هدف جلب رضایت کاربران محلی در چندین کشور توسعه داده است. امروزه مایدیا Midea معروفترین شرکت لوازم خانگی در چین است که پاسخگویی سریع به نیاز کاربران و جلب رضایت آنها را بسیار ارزشمند می داند. هدف شرکت مایدیا بعنوان (دومین کارخانه تولید لوازم خانگی در دنیا )، فراهم کردن کالاهای با کیفیت برای کاربران خود می باشد. این شرکت علاوه بر تولید محصولات خود ، تولید کننده محصولات بسیاری از برندهای معتبر دنیا می باشد. مایدیا کارخانه ای است که به دلیل داشتن تکنولوژی پیشرفته نه تنها تولید کننده محصولات مایدیا است ، بلکه اکثر برندهای معتبر در آمریکا و اروپا در گروه کارخانجات مایدیا تولید می شوند.