فر برق و گاز توکار سپاهان ست

راهنمای خرید فر و ویژگی مهم فر

برای خرید یک فر توکار باید به راهنمای خرید فر توکار توجه کنید. این راهنمایی اطلاعات دقیق و جامعی برای یک خرید موفق در اختیار شما قرار می دهد.

فر یکی از اجزای مهم برای آشپزخانه های کلاسیک و مدرن می باشد. فر توکار به دلیل خواص زیاد مورد توجه قرار می گیرد.

اهمیت خرید فر توکار

با دریافت راهنمای خرید فرتوکار می توان پخت سریع مواد غذایی را در منزل فراهم نمود. این فرها می توانند تغییر مهمی را در دیزاین منزل به وجود آورند. فواید و خواص مواد غذایی با این فرها به خوبی حفظ می گردد.

فر توکار به سرعت گرم می شود. پخش حرارت در درون این فر با بازدهی بالایی همراه  می باشد. مزیت های بهره مندی از این فر باعث می شود که این فرها قیمت به مراتب بیشتری نسبت به اجاق گازها داشته باشد.

راهنمای خرید فر توکار

بهره مندی از راهنمای خرید فر توکار

 فر توکار به این دلیل مورد توجه قرار می گیرد که سبب افزایش طول عمر دستگاه می شود. این طول عمر بالا شرایط مناسب برای یک سرمایه گذاری عالی را فراهم می نماید.

راهنمای خرید فر توکار ویژگی ها و خصوصیات زیادی از این فرها را بیان می کند. بیشتر فرهای توکار فرهای برقی می باشند. در واقع در میان فرهای توکار کمتر فری را می توان یافت که با گاز کار می کند.

خصوصیات مهم در راهنمای خرید فر توکار

ابعاد فر یکی از مهم ترین موضوعاتی است که در راهنمای خرید فر توکار مورد توجه قرار می گیرد. از دیگر خصوصیات فر باید به چند لایه بودن درب فر، تعداد برنامه پخت، فن و … اشاره نمود.

برای خرید فر توکار باید ابعاد فر و خصوصیات مربوط به آن را مد نظر قرار دهید. در واقع مساحت آشپزخانه نیز در راهنمای خرید فرتوکار تاثیر دارد. توقعات و نیازهای شما نیز می تواند در راهنمای خرید فر توکار مورد توجه قرار بگیرد.

فرهای توکار می تواند یک طبقه یا ۲ طبقه باشد. عمق فرهای توکار یک طبقه برابر با ۵۵ سانتی متر، عرض آن بین ۵۵ تا ۶۰ سانتی متر و طول آن نیز برابر با ۵۵ تا ۶۰ سانتی متر می باشد. این فرها از نمونه های ۲ طبقه ارزان تر هستند و فضای کمی برای نصب و راه اندازی نیاز دارند. افرادی که تمایل به داشتن فر بزرگ ندارند و فضای کمی در منزل دارند، بهتر است از فر یک طبقه بهره مند شوند.  درهای آن ها از پایین یا بالا باز می شود و این باز شدن به فضایی برابر با ۳۵ سانتی متر نیاز دارد.

راهنمای خرید فر توکار نشان می دهد که خرید فر توکار ۲ طبقه برای خانوارهای پرجمعیت مدنظر قرار می گیرد. عرض این فرها برابر با ۵۵ تا ۷۰ سانتی متر، طول آن برابر با ۱۲۰ تا ۱۳۰ سانتی متر و عمق آن نیز برابر با ۵۵ تا ۶۰ سانتی متر می باشد.

راهنمای خرید فر تو کار

راهنمای خرید فر توکار از نظر عملکرد

فرهای توکار از نظر عملکرد به سه دسته تقسیم میشوند:

  • گازی
  • برقی
  •  برقی گازی

عملکرد فرها

  • فر برقی دارای المنت می‌باشند. با گرم شدن این المنت‌ها از قسمت بالایی فر بدون هیچ اشعه و امواج ماکرویووی موجب طبخ غذا می‌شود.
  • فرهای گازی نیز با استفاده از شعله پخش کنی که در قسمت پایینی فر با شعله کار می‌کنند.
  • فر توکار دارای عملکرد برقی و گازی قسمت بالایی المنت بوده و قسمت پایینی شعله پخش کن 0گازی می‌باشد.

فر های توکار دارای فن داکتی موجب  یکنواخت کردن حرارت شده و  کل غذا با دمای یکسان طبخ شود.

سلف کلینSelf Clean

فرها داری ویژگی سلف کلین خودکار نیازی به تمیز کردن بدنه داخلی ندارند. با ویژگی سلف کلین تمامی چربی‌ها به حالت ترد به کف فر ریخته می‌شوند. این نوع فرها دارای 65 برنامه آماده پخت برای انواع گوشت پیتزا شیرینی و … هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه
×

سوال دارید ؟کلیک کنید

× آنلاین